Neohodnoceno

Řezačka polystyrenu PEWE 32/107

Tato verze řezačky je vybavena schopností přeložit drát pro vertikální řezání. Rychlým a jednoduchým způsobem díky této funkci můžete z polystyrenové desky vyříznout různé tvary: "elka", kruhy, čtverce atd. Řezačka je také skvělá pro řezání profilů, jako jsou lamely, bordury atd.

Konstrukce našeho stroje umožňuje přesné řezání materiálu. Použití tohoto stroje umožňuje vyříznout desku z klínu (např. pro střechy, terasy atd.) až do 8 cm rozdílu délky desky (např. na jedné straně 8 cm a na druhé 16 cm silné). Můžete nastavit různé úhly řezu, mezi 0 a 90 stupni. Maximální tloušťka řezaného materiálu je 32 cm a délka řezu je 107 cm.

Pracovní deska tohoto stroje je vyrobena z vodotěsné překližky pokryté třemi vrstvami barvy. Popisy na pracovní desce a měřítko vodítka pohyblivého rámu jsou vyrobeny technikou sítotisku, zatímco popisy a výstražné nápisy jsou ve formě laminovaných samolepek odolných proti oděru. Všechny kovové komponenty zařízení jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku, což je činí odolnými vůči  počasí.

Pod řezacím stolem je připevněn háček, který vám umožní zavěsit stroj na lešení a nohy, díky kterému může být umístěn svisle. Stroj je vybaven vodicím upínacím šroubem, který umožňuje uzamknout pohyblivé rameno v požadované výšce, v rozsahu od 0 do 32 cm, tato funkce umožňuje řezat desky z tloušťky, např. z 12 cm deskových řezacích desek o tloušťce např. 5 cm a 7 cm.

Řezačka 32/107 je poháněna transformátorem 30V/160W speciálně vyrobeným pro naše zařízení. Transformátor má tepelnou ochranu a díky tomu, že je zalitý pryskyřicí, poskytují jistotu spolehlivého provozu za všech povětrnostních podmínek. Bezpečnostní spínač chrání řezací drát před rychlým vypálením a zvyšuje bezpečnost během provozu. Také v tomto modelu jsme dali napájecí zdroj pod pracovní desku, což umožnilo snížit velikost stroje a výrazně usnadňuje provoz, přepravu a skladování stroje.

Na stroj se vztahuje 2letá záruka. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů a řezných drátů. K přístroji připevníme náhradní odporový vodič.

Vyprodáno
Kód: PW422
Značka: RemonTech
15 200 Kč –15 % 12 986 Kč
Kategorie: Dílna a Stavba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 32 kg
maszyna do ciecia styropianu mds 32107 (4)
15 200 Kč –15 %
Kvalitní
ruční nářadí
Rychlé
vyřízení objednávky
Široký
výběr skladem

Tato verze řezačky je vybavena schopností přeložit drát pro vertikální řezání. Rychlým a jednoduchým způsobem díky této funkci můžete z polystyrenové desky vyříznout různé tvary: "elka", kruhy, čtverce, odtoky pod krokví atd. Řezačka je také skvělá pro řezání profilů, jako jsou lamely, bordury atd.

Konstrukce řezačky umožňuje přesné řezání materiálu. Použití tohoto stroje umožňuje vyříznout desku do klínu (např. pro střechy, terasy atd.) až do 8 cm rozdílu délky desky (např. na jedné straně 8 cm a na druhé 16 cm silné). Můžete nastavit různé úhly řezu, mezi 0 a 90 stupni. Maximální tloušťka řezaného materiálu je 32 cm a délka je 107 cm.

Pracovní deska tohoto stroje je vyrobena z vodotěsné překližky pokryté třemi vrstvami barvy. Váha na pracovní desce a měřítko vodítka pohyblivého rámu jsou vyrobeny technikou sítotisku, zatímco popisy a výstražné nápisy jsou ve formě laminovaných samolepek odolných proti oděru. Všechny kovové komponenty zařízení jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku, což je činí odolnými vůči  počasí.

Pod řezacím stolem je připevněn háček, který vám umožní zavěsit stroj na lešení a nohy, díky kterému může být umístěn svisle. Stroj je vybaven vodicím upínacím šroubem, který umožňuje uzamknout pohyblivé rameno v požadované výšce, v rozsahu od 0 do 32 cm, tato funkce umožňuje řezat desky z tloušťky, např. z 12 cm deskových řezacích desek o tloušťce např. 5 cm a 7 cm.

Řezačka 32/107 je poháněn transformátorem 30V/160W speciálně vyrobeným pro naše zařízení. Transformátor má tepelnou ochranu a díky tomu, že je zalitý pryskyřicí, poskytují jistotu spolehlivého provozu za všech povětrnostních podmínek. Bezpečnostní spínač chrání řezací drát před rychlým vypálením a zvyšuje bezpečnost během provozu. Také v tomto modelu jsme dali napájecí zdroj pod pracovní desku, což umožnilo snížit velikost stroje a výrazně usnadňuje provoz, přepravu a skladování stroje.

Na stroj se vztahuje 2letá záruka. K přístroji přibalíme náhradní odporový drát.

Model MDS 32/107
Sílu 230v
Provozní napětí 20v
Napájení zařízení 160W
Tloušťka řezu 32 cm
Rozměry (dlouhé/široké/vysoké) 127/52/20 cm po skládání
Hmotnost 13 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení